AV LIGHT na SCENA JUTRA relacja

kwi 10, 2024 | Wydarzenia

Firma AV Light odniosła znaczący sukces podczas konferencji Scena Jutra, która jest pierwszym w Polsce wydarzeniem konferencyjno-wystawienniczym poświęconym nowym technologiom scenicznym.

  1. GLP JDC2: Na stoisku AV Light zaprezentowano po raz pierwszy w Polsce to urządzenie. JDC2 łączy w sobie funkcje wielofunkcyjnego stroboskopu z ekranem diodowym. To idealne rozwiązanie dla produkcji muzycznych, teatralnych i eventów na żywo.
  2. Wciągarki CHAIMASTER: Te profesjonalne wciągarki są niezbędne w produkcjach scenicznych. AV Light jest wyłącznym przedstawicielem tej wiodącej marki w Polsce.
  3. System CELLMASTER – rewolucyjny system pomiaru obciążenia juz dostępny w sprzedaży
  4. Stroboskop DVT: Stroboskopy są nieodłącznym elementem imprez tanecznych i koncertów. Ten model oferuje wysoką jakość, aż 3 linie światła stroboskopowego, co pozwala na tworzenie dynamicznych efektów w synchronizacji z muzyką.

Cieszy że zyskujemy coraz większe uznanie zarówno wśród specjalistów branżowych, jak i klientów, dzięki swojemu zaangażowaniu w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań scenicznych. Obecność na konferencji Scena Jutra stanowiła doskonałą okazję do prezentacji najnowszych technologii i budowania relacji.

Dziękujemy wszystkim którzy Nas odwiedzili.

Scena Jutra to największe wydarzenie skupiające branżę. Więcej można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: www.scenajutra.com

dystrybutor glp w Polsce

hybryda glp

scena jutra avlight

GLP JDC2