Porozmawiajmy

AV Light to dystrybutor profesjonalnego oświetlenia, ekranów led oraz systemów scenicznych i audio-wizualnych. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem marek GLP, DVT i CHAINMASTER w Polsce. Oferujemy także szeroką gamę rozwiązań multimedialnych, projektorów, ekranów LCD, systemów sterowania, a także profesjonalny montaż i serwis.

JAN BĄKIEWICZ

dyrektor sprzedaży

tel. +48 512 221 220

j.bakiewicz@avlight.eu

AV Light od 2023 roku jest wyłącznym dystrybutorem marek GLP, DVT i CHAINMASTER w Polsce. Nasze podejście opiera się na bezpośredniej współpracy z producentami sprzętu najwyższej jakości. Dzięki temu eliminujemy zbędne koszty pośredników, co przekłada się na konkurencyjność cenową dla naszych klientów.

GWARANCJA

W AV Light stawiamy na doskonałość. Dlatego każdy produkt oferowany przez naszą firmę objęty jest solidną gwarancją. Możesz być pewien, że otrzymujesz oświetlenie, które nie tylko spełni, ale także przewyższy Twoje oczekiwania.

FINANSOWANIE

Leasing sprzętu z niską ratą ? Poznaj naszą unikatową ofertę finansowania urządzeń scenicznych. Wyślij zapytanie już dziś.

ZAMÓWIENIE DOSTAWA

Kiedy Twoje zamówienie opuszcza nasze magazyny, możesz być pewien, że dotrze do Ciebie szybko i bezpiecznie. Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi, aby zapewnić niezawodną dostawę, śledzenie przesyłki i pełne bezpieczeństwo transportu.

WYPOŻYCZENIE

Ciesz się nie tylko najwyższą jakością oświetlenia, ale także możliwością skorzystania z najlepszego sprzętu bezpośrednio z największej wypożyczalni w Polsce – A-Rental! Firma A-rental jest w naszej grupie kapitałowej, dzięki czemu możesz mieć dostęp do części oświetlenia także w firmie elastycznego wypożyczenia.

Napisz do nas

Wypełnij formularz poniżej    Wysyłając zapytanie zgadzam się na warunki usługi oraz politykę prywatności

    Nie przegap okazji na odkrywanie fascynujących rozwiązań i być na pierwszej linii, gdy wprowadzamy nowości.

    Dołącz do nas na: