Debiut JDC2 IP na LDI Show

sty 11, 2024 | Wydarzenia

Tegoroczne Targi LDI przeniosły się po raz pierwszy na grudzień i do nowej Hali Zachodniej w Centrum Konferencyjnym w Las Vegas.

GLP z pewnością miało wiele do opowiedzenia, a JDC2 IP, który zrobił spektakularne debiuty, wydaje się być jednym z najbardziej poszukiwanych elementów wystawy.

JDC2 IP to sensacyjna aktualizacja standardowego hybrydowego stroboskopu JDC1 w branży. Większy, znacznie jaśniejszy i certyfikowany IP65, dodatkowa widoczność i zwiększona moc oferują zaawansowaną kreatywność dla operatora świateł.

Nowa zintegrowana linia wiązki jest wyposażona w 84 bardzo wydajne diody LED o mocy 10 W, z bardzo stromymi rampami błyskowymi, co pozwala uzyskać jeszcze bardziej realistyczne i intensywne wrażenie stroboskopowe. Dzięki 12 indywidualnie sterowanym segmentom, linia wiązki oferuje rozszerzone efekty intensywności błysków i ponad 100 statycznych i dynamicznych wzorów stroboskopowych.

Dodatkowo, nasycane kolory i wyjątkowa jasność 1 728 diod LED zapewniają potężne oświetlenie rozproszone. Dwie płytki kolorów można adresować osobno, w 12 lub 24 indywidualnych segmentach, podczas gdy nowy JDC2 IP oferuje możliwość tworzenia zapierającej dech w piersiach treści cyfrowej za pomocą indywidualnie sterowalnej matrycy pikseli. Dzięki wbudowanemu potężnemu procesorowi Dual Cortex z grafiką 3D, tzw. GLP DigiFX, można generować ponad 100 zaprojektowanych efektów GLP DigiFX.

Głowica JDC2 IP jest zmotoryzowana, oferując około 180° kąt nachylenia, podczas gdy solidna obudowa o stopniu ochrony IP65 — przeznaczona zarówno do stałych pomieszczeń wewnętrznych, jak i tymczasowych zastosowań na zewnątrz — była kolejną cechą docenioną przez odwiedzających.

Również pozytywnie odebrany został impression X5 IP Maxx. Jest to jeszcze potężniejszy krewny impression X5 Wash do zastosowań na większe odległości, a dzięki swojej ocenie IP65 również nadaje się na zewnątrz. GLP impression X5 IP Maxx emituje niezwykły strumień świetlny do 24 000 lumenów z rozszerzonym przestrzenią kolorów, z 37 potężnymi diodami RGBL o mocy 40 W. Jak wszystkie urządzenia z serii X5, jest wyposażony w nowy algorytm koloru iQ.Gamut, co oznacza, że zawsze oferuje czysty punkt biały z CRI 90+ / TLCI 90 przy 6 500 Kelvinach.

W ofercie pojawiły się również nowe FUSION X-PARs (X-PAR 8Z i X-PAR 18Z) — z zmiennym ogniskiem — które uzupełniają rodzinę odpornych na warunki atmosferyczne świateł LED PAR. FUSION X-PAR 8Z to kompaktowy i lekki all-rounder… odpowiedni do różnych zastosowań. X-PAR 18Z zawiera diodę RGBL o mocy 180 W, co czyni go najpotężniejszym w serii.

Te produkty zostały doskonale zaprezentowane na nowoczesnym stoisku koncepcyjnym, którego celem było przeniesienie odwiedzających na stację kosmiczną, z kompletnym statkiem kosmicznym. Udało się to dzięki czystemu białemu projektowi z inteligentnymi detalami.

Poza salą wystawową, GLP zorganizowało bardzo udaną imprezę w restauracji Superfrico w hotelu Cosmopolitan, w której wzięło udział około 1200 gości.

Podsumowując sukces wystawy, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu GLP, Tyler Wise, powiedział: „Mieliśmy zaskakująco udaną wystawę z fantastyczną premierą JDC2 IP. Każdy, kto go zobaczył, był podekscytowany, żeby dostać go na pokazy ze względu na imponujące funkcje, jakie oferuje, i jego zdolności w treści wideo. Wiele zamówień zostało złożonych tutaj na wystawie, i ogólnie spotkało się to z doskonałym przyjęciem”.

Produkty:

Impression X5 IP Maxx
JDC2 IP
FUSION X-PAR 18Z
FUSION X-PAR 8Z