JDC1

gru 27, 2023 | Produkty

JDC1 to prawdziwa legenda i rewolucja w świecie stroboskopów. Dzięki swojemu innowacyjnemu projektowi, który łączy tradycyjny pojedynczy element lampy strobo z pełną powierzchnią mocy LED RGB, ten stroboskop oferuje niezrównane możliwości kreatywne i funkcjonalne.

Zamiast ograniczać się tylko do funkcji stroboskopowych, JDC1 może być używany również jako potężne światło blinder i wash light. Możliwość niezależnego sterowania tubą białego światła i sekcjami RGB daje użytkownikom ogromną elastyczność w tworzeniu efektów świetlnych.

Dodatkowo, dzięki podziałowi powierzchni RGB na 12 sekcji oraz tuby białego światła na 12 sekcji, JDC1 umożliwia pełne mapowanie pikselowe, co otwiera drogę do jeszcze bardziej zaawansowanych efektów i choreografii świetlnej.

Nie można też zapomnieć o dynamicznym ruchu TILT z szerokim zakresem pochylenia, który pozwala precyzyjnie kontrolować położenie efektów świetlnych.

W skrócie, JDC1 to prawdziwa hybryda zdefiniowana na nowo, która nie tylko przedefiniowuje pojęcie stroboskopu, ale także otwiera nowe możliwości dla światła sceniczno-wykonawczego.